Registracijos adresas

registracijos adresas

Registracijos adresas būtinas visoms Lietuvoje įregistruotoms ir steigiamoms įmonėms ar įstaigoms. Patogiausia įmonės buveinę registruoti tose patalpose, kur nuolat vyks įmonės veikla, tačiau ne visada tai pavyksta. Dažnai steigiamas smulkusis verslas, kuriam nereikia specialių patalpų, pavyzdžiui, didmeninės prekybos, prekybos internetu, programavimo paslaugų, interneto rinkodaros paslaugų ir pan. Būna ir tokių atvejų, kai patalpų savininkas ne visada nori leisti nuomininkams registruotis arba pasirodo, kad realus patalpų savininkas yra bankas. Tada patogu pasinaudoti teikiama registracijos adreso paslauga.

BUHALTERIJOS CENTRE suteikiame registracijos adresą uždarosioms akcinėms bendrovėms (UAB), individualioms įmonėms (IĮ), mažosioms bendrijoms (MB), viešosioms įstaigoms (VšĮ) ir kitiems juridiniams asmenims.

Mes duodame sutikimą registruoti Jūsų įmonės buveinę mūsų administracinės paskirties patalpose Vilniuje ar Kaune. Pašto ir siuntų tarnybų kurjeriai mūsų pašto dėžutėse palieka Jūsų įmonei adresuotą neregistruotą korespondenciją bei pranešimus apie gautas registruotas siuntas. Korespondenciją iš pašto dėžutės reguliariai paimame ir Jus informuojame el. paštu apie gautą, Jums skirtą, korespondenciją.

Kodėl verta registracijos adresą įsigyti pas mus:

 • Mūsų adresai yra administracinėse patalpose. Mes nesiūlome adreso garažuose, soduose, daugiabučių rūsiuose ar sandėliukuose. Pašto dėžutės lengvai randamos, todėl Jūsų įmonei siųsti laiškai negrįš siuntėjui ar neatsidurs šiukšlių dėžėje prie gamyklos vartų;
 • Registracijos adresas suteikiamas greitai:
  • Jei steigiate įmonę ar keičiate buveinės adresą elektroniniu būdu, registracijos adreso suteikimo / keitimo dokumentai pasirašomi taip pat elektroniniu būdu.
  • Jei steigiate įmonę notariniu būdu ar keičiate buveinės adresą ne elektroniniu būdu, raštišką mūsų, kaip patalpų savininko, sutikimą paruošime tą pačią dieną. Jį galėsite atsiimti mūsų biuruose arba Jums pageidaujant, šį sutikimą išsiųsime paštu. 
 • Mūsų biurai yra Vilniaus ir Kauno mieste, patogioje vietoje, visada bus patogu atsiimti gautą korespondenciją;
 • Į paslaugos kainą įeina informavimas apie Jūsų įmonės gautus laiškus ir korespondencijos saugojimas;
 • Esant poreikiui, už papildomą mokestį galite užsisakyti automatinį laiškų persiuntimą paštu, el. paštu ar faksu į kitą adresą Lietuvoje ar užsienyje; 
 • Rinkoje veikiame jau daugiau kaip 10 metų, todėl puikiai išmanome visus juridinius registracijos adreso suteikimo ir keitimo subtilumus. Mūsų kvalifikuoti specialistai visada pasiruošę atsakyti į Jums rūpimus klausimus.

Mūsų suteikiami registracijos adresai Vilniuje ir Kaune komercinės paskirties patalpose:

 • Laisvės pr. 60-1107 LT-05120, Vilniuje.
 • Draugystės g. 17-1 LT-51229, Kaune.

Gautą korespondenciją saugome ir atiduodame BUHALTERIJOS CENTRO Vilniaus ir Kauno biuruose, kuriuos lengva rasti ir patogu atvykti. 

Registracijos adreso kainos:

 • Registracijos adresas Vilniuje ar Kaune 2 metams - 55,00 € (populiariausias pasirinkimas).
 • Registracijos adresas Vilniuje ar Kaune 3 metams - 75,00 €.
 • Registracijos adresas Vilniuje ar Kaune 1 metams - 40,00 €.

Kainos nurodytos su PVM.

Registracijos adresą galite įsigyti įprastu būdu, susisiekę su mumis, arba išmaniai - nuskanuokite QR kodą ir pasinaudoję mobiliąja InSwipe programėle nusipirkite paslaugą.

QR code