NAUJIENOS

Dalinamės su Jumis mūsų naujausiais pasiekimais, įmonės veikla, įžvalgomis ir kita Jums aktualia informacija.

2017 m. kovo 15 d.

BUHALTERIJOS CENTRAS džiaugiasi galėdamas pristatyti savo teikiamas paslaugas integruoto mokslo, studijų ir verslo centro - „Santakos“ slėnio - svečiams ir slėnyje įsikūrusioms įmonėms. Ekspozicija veiks slėnyje veikiančio Kauno Mokslo ir Technologijų parko (Kauno MTP) erdvėse. Kauno MTP dalyvauja „Santakos“ slėnio vystyme ir jo pagrindinis vaidmuo yra skatinti mokslo ir verslo bendradarbiavimą.

BUHALTERIJOS CENTRAS, kartu su kitais didžiausios verslo rekomendacijų organizacijos pasaulyje - BNI - Žalgirio skyriaus nariais čia pristato savo paslaugas, produktus bei kviečia susipažinti su įmone iš arčiau. BUHALTERIJOS CENTRO direktorius Žydrūnas Bielskis pažymi, jog: „BUHALTERIJOS CENTRAS nuolat investuoja į teikiamų paslaugų kokybę, produktyvumo didinimo sistemas bei savo klientams siūlo inovatyvius produktus, todėl mums iš tiesų malonu, jog turime galimybę save pristatyti viename didžiausių Baltijos regione veikiančių mokslo ir technologijų parke. Manome, jog tokios mokslą ir verslą vienijančios platformos naudingos abiems pusėms ir atveria kelią gražiam bendradarbiavimui“.

Ekspozicijoje lankytojai galės rasti ne tik išsamią informaciją apie BUHALTERIJOS CENTRO teikiamas buhalterines paslaugas ir jų kuriamą vertę verslui, bet ir išmaniuoju būdu įsigyti vieną iš CENTRO paslaugų. BUHALTERIJOS CENTRO teikiamą registracijos adreso paslaugą čia bus galima įsigyti pažangiu bekontakčių mokėjimų būdu. Jau beveik metai, kaip BUHALTERIJOS CENTRAS yra prisijungęs prie InSwipe sukurtos mobilaus pirkimo platformos, kuri paverčia pirkėjo telefoną mokėjimo kortele. Toks registracijos adreso paslaugos įsigijimas yra ypač patogus tiems verslininkams, kurie įmonę steigia elektroniniu būdu ir nori įsigyti adresą savo verslui čia ir dabar.

Ekspozicija „Santakos“ slėnyje veiks iki balandžio mėnesio pabaigos. Kviečiame apsilankyti! 

2016 m. rugpjūčio 16 d.

Kad sklandžiau surinktų mokesčius ir mažintų ekonominį šešėlį, Valstybinė mokesčių inspekcija žengia išmaniosios mokesčių administravimo sistemos (i.MAS) link. Verslui ir buhalteriams tai reiškia naujas užduotis.

Nuo š. m. spalio 1 d. mūsų šalies įmonės, norėdamos pateikti pridėtinės vertės mokesčio (PVM) sąskaitas faktūras, turės naudotis specialia i.SAF rinkmena. Važtaraščiai turės būti teikiami naudojantis i.VAZ rinkmena.

Nuo 2017 m. mokesčių mokėtojai, kurių grynųjų pardavimų apyvarta perkopia 8 mln. Eur, turės naudoti ir standartinės apskaitos duomenų rinkmeną (SAF-T).

Tai yra pirmieji žingsniai, keliaujant i.MAS link.

Pasak Birutės Kaladienės, Buhalterijos centro vadovės, šie pokyčiai įgyvendinami dėl kelių priežasčių. Pirmiausia, duomenų pateikimas automatizuojamas, jie visi bus pateikiami vienodu, standartizuotu formatu. Todėl VMI specialistams bus lengviau duomenis surinkti laiku ir juos apdoroti. Mat šiuo metu įmonės duomenis mokesčių inspektoriams pateikia skirtingais formatais, dalis jų VMI pasiekia popieriuje.

"Tikėtina, kad dėl sumažėjusio darbo krūvio reikės mažiau VMI specialistų, tad būtų taupomi mokesčių mokėtojų pinigai. Dar vienas svarus siekis - mažinti ekonominį šešėlį, sklandžiau surinkti mokesčius", - kalba B.Kaladienė.

Nors VMI specialistai gali tikėtis dėl automatizavimo sumažėsiančio darbo krūvio, įmonių buhalteriai, apskaitininkai ar finansų vadovai turės pasiraitoti rankoves.

"Iki šiol duomenis apie išrašomas ir gaunamas sąskaitas faktūras VMI buhalteriai turėdavo pateikti iki kito mėnesio 25 dienos. Dabar tai padaryti reikės iki kito mėnesio 20 dienos. Vadinasi, teikimo laikas sutrumpės. Labai svarbu ir tai, kad važtaraščius mokesčių inspektoriams reikės pateikti dar prieš iškeliaujant kroviniui, kitaip sakant, realiu laiku", - pokyčius apibūdina B.Kaladienė.

Pirmiausia verslas turės pritaikyti naudojamas IT sistemas. Tikėtina, kad bent jau kai kurioms bendrovėms, gali tekti pakoreguoti ir nusistovėjusius procesus, kad laiku surinktų ir pateiktų kokybiškus duomenis mokesčių inspektoriams.

VMI duomenimis, i.SAF rinkmena turės naudotis PVM mokėtojai. Skaičiuojama, kad išrašytų ir gautų sąskaitų faktūrų duomenis privalomai kas mėnesį teikia per 80 000 PVM mokėtojų.

i.VAZ privalės naudoti tos įmonės, kurios perveža savo ar kitų asmenų krovinius kelių transporto priemonėmis, kai prekės pakraunamos Lietuvos teritorijoje, o siuntėjas, vežėjas arba gavėjas yra ekonominę veiklą vykdantis ūkio subjektas. Tikėtina, kad šiuo i.MAS posistemiu naudosis apie 50 000 bendrovių.

Prie naujų reikalavimų turėsiančių prisitaikyti įmonių vadovams būtina suplanuoti pasirengimo darbus ir tinkamai paskirstyti laiko bei žmogiškuosius išteklius bei numatyti tam lėšų.

2016 m. rugpjūčio 11 d.

Šiandien sukanka 13 metų nuo BUHALTERIJOS CENTRO veiklos pradžios. Per šį laikotarpį nuo individualios įmonės užaugome iki vienos didžiausių lietuviško kapitalo buhalterinių paslaugų įmonių Kaune.

BUHALTERIJOS CENTRO istorija prasidėjo 2003 metų rugpjūčio 11 dieną. Pirmieji mūsų apskaitos klientai buvo nevyriausybinės ir ne pelno siekiančios organizacijos, daliai jų apskaitą tvarkome ir šiandien.

2008 metais įmonės juridinė forma buvo pakeista į uždarąją akcinę bendrovę, o 2011 metais sukurtas naujas - BUHALTERIJOS CENTRO prekinis ženklas.

2013 metais išsiplėtėme ir atidarėme klientų aptarnavimo padalinį sostinėje – Vilniaus buhalterijos centrą.

Augant patirčiai ir galimybėms, plėtėme savo paslaugų spektrą: šiandien, vadovaudamiesi geriausia buhalterinės apskaitos praktika, ne tik tvarkome apskaitą įvairių juridinių formų asmenims, bet ir atliekame revizijas, teikiame projektų finansų valdymo paslaugas, esame oficialūs apskaitos programų „Centas“ ir „Būtent“ atstovai. Be apskaitos paslaugų teikiame ir profesionalias įmonių steigimo, pardavimo, pertvarkymo ir registracijos adreso suteikimo paslaugas.

Nuolat investuojame į teikiamų paslaugų kokybę, dalyvaujame įvairiuose projektuose, įgalinančiuose efektyvinti verslo procesus. Esame vienintelė buhalterinių paslaugų įmonė Kauno regione, pritraukusi Europos Sąjungos fondų paramą produktyvumo didinimo ir kokybės užtikrinimo programinei įrangai įsigyti.

Per 13 veiklos metų užauginome solidų nuolatinių klientų, kurie vertina mūsų paslaugų kokybę ir profesionalumą, ratą. Šiandien mūsų teikiamomis apskaitos paslaugomis pasitiki 146 klientai.

Kartu su augančiu klientų skaičiumi nuosekliai augo ir profesionalus BUHALTERIJOS CENTRO kolektyvas – šiandien čia dirba 30 kvalifikuotų specialistų.

Siekiame savo klientams sukurti kuo didesnę pridėtinę vertę, todėl esame sukūrę stiprų įvairių verslo sričių partnerių tinklą: mūsų klientai gali pasinaudoti teisininkų, auditorių, darbuotojų saugos, rinkodaros internete ar informacinių technologijų specialistų kompetentingomis paslaugomis.

Tapome pripažintų pasaulinį tinklą turinčių verslo ir specializuotų nacionalinių organizacijų nariais: esame Kauno Prekybos, Pramonės ir Amatų Rūmų (KPPAR), didžiausios verslo rekomendacijų organizacijos pasaulyje - BNI bei Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacijos (LBAA) nariai.

Mums svarbūs socialinės atsakomybės aspektai, todėl mielai prisidedame prie  augančios jaunosios kartos verslumo skatinimo – esame MTP Technopolis projekto „Idėja mano ateities miestui (IMAM)“ partneriai, dalyvaujame Aleksandro Stulginskio Universiteto Praktikos vietų mugėse.

Ir ateityje sieksime užsibrėžtų ambicingų tikslų bei savo vizijos įgyvendinimo – tapti stipriausia profesionalias buhalterines paslaugas teikiančia įmone Lietuvoje. Teikdami kokybiškas buhalterines paslaugas sieksime užsitikrinti klientų pasitikėjimą ir lojalumą bei didinti įmonės vertę visuomenei, įmonės darbuotojams ir verslo partneriams.

2016 m. gegužės 17 d.

UAB „Kauno buhalterijos centras“ –  didžiausios buhalterius vienijančios Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacijos (LBAA)  narys. Asociacijos suteiktas sertifikatas patvirtina, jog Kauno buhalterijos centras atitinka LBAA keliamus reikalavimus: laikosi Buhalterių profesionalų Etikos kodekso, nuolat kelia apskaitos specialistų profesinių žinių lygį, turi įdiegęs paslaugų kokybės kontrolės sistemą.

Kaip teigia Kauno buhalterijos centro direktorius Žydrūnas Bielskis: „Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacijos nariai esame jau ne vienerius metus. Mums svarbus nuolatinis profesinis tobulėjimas, dalijimasis vertinga patirtimi su kolegomis bei galimybė prisidėti prie buhalterinės apskaitos, audito ir jų priežiūros tobulinimo. Todėl vertiname narystę šioje organizacijoje bei pritariame jos vizijai, jog  profesionali apskaita – visuomenės ir valstybės pamatas“. 

LBAA sertifikatas

2016 m. gegužės 10 d.

Gera žinia išmaniajai kartai – nuo šiol BUHALTERIJOS CENTRO teikiamą registracijos adreso paslaugą bus galima įsigyti ne tik įprastu būdu, susisiekus telefonu ar elektroniniu paštu, bet ir pažangiu bekontakčių mokėjimų būdu.

BUHALTERIJOS CENTRAS prisijungė prie InSwipe sukurtos mobilaus pirkimo platformos, kuri paverčia pirkėjo telefoną mokėjimo kortele. Pirkėjui tereikia savo mobiliuoju telefonu nuskenuoti registracijos adreso paslaugos „Quick Response“ (QR) kodą ir jis nukeliamas į virtualią pirkimo erdvę.

Tai ne tik paprastas, tačiau ir saugus atsiskaitymas. Kviečiame išbandyti jau dabar!

2016 m. gegužės 4 d.

Džiugu, jog Kauno buhalterijos centras - vienintelė buhalterinių paslaugų įmonė Kauno regione, pritraukusi Europos Sąjungos fondų paramą produktyvumo didinimo ir kokybės užtikrinimo programinei įrangai įsigyti.

Kauno buhalterijos centras - atsakingą verslą vystanti ir nuolat į teikiamų paslaugų kokybę investuojanti įmonė. Nuolat didėjantis klientų srautas ir siekis didinti klientų aptarnavimo kokybę lėmė poreikį investuoti į verslo procesų efektyvinimą ir automatizavimą. Tuo tikslu buvo pateikta paraiška pagal 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 03.3.1-LVPA-K-806 „E-verslas LT“. 2016 m. balandžio 11 d. pasirašyta projekto „UAB „Kauno buhalterijos centras“ produktyvumo didinimas“ sutartis.

Projekto uždavinys – optimizuoti įmonės viduje ir išorėje vykstančius verslo procesus, įsigyjant, įdiegiant, sukonfigūruojant ir įmonės poreikiams pritaikant elektroninio verslo sprendimą, kuris integruotų visus svarbiausius verslo procesus į vieną sistemą. Pasirinktas sprendimas - investuoti į klientų valdymo sistemą (CRM) ir šios sistemos adaptavimą bei pritaikymą įmonės veiklai. Įdiegta CRM sistema sudarys sąlygas Kauno buhalterijos centrui efektyviau valdyti klientų duomenų bazę, užduotis, projektus, dokumentus ir žmogiškuosius išteklius. Svarbiausias rezultatas, kurį planuojama pasiekti įdiegus e-verslo sprendimą – padidinti įmonės produktyvumą per tą patį laiką atliekant daugiau darbų ir sukuriant didesnę pridėtinę vertę.

Skirta Europos Sąjungos fondų parama leis užtikrinti aukštą projekto kokybę, pasirinktą verslo valdymo sprendimą pilnai pritaikyti ir adaptuoti Kauno buhalterijos centro poreikiams.

Puslapiai