2016 m. rugpjūčio 11 d.

Šiandien sukanka 13 metų nuo BUHALTERIJOS CENTRO veiklos pradžios. Per šį laikotarpį nuo individualios įmonės užaugome iki vienos didžiausių lietuviško kapitalo buhalterinių paslaugų įmonių Kaune.

BUHALTERIJOS CENTRO istorija prasidėjo 2003 metų rugpjūčio 11 dieną. Pirmieji mūsų apskaitos klientai buvo nevyriausybinės ir ne pelno siekiančios organizacijos, daliai jų apskaitą tvarkome ir šiandien.

2008 metais įmonės juridinė forma buvo pakeista į uždarąją akcinę bendrovę, o 2011 metais sukurtas naujas - BUHALTERIJOS CENTRO prekinis ženklas.

2013 metais išsiplėtėme ir atidarėme klientų aptarnavimo padalinį sostinėje – Vilniaus buhalterijos centrą.

Augant patirčiai ir galimybėms, plėtėme savo paslaugų spektrą: šiandien, vadovaudamiesi geriausia buhalterinės apskaitos praktika, ne tik tvarkome apskaitą įvairių juridinių formų asmenims, bet ir atliekame revizijas, teikiame projektų finansų valdymo paslaugas, esame oficialūs apskaitos programų „Centas“ ir „Būtent“ atstovai. Be apskaitos paslaugų teikiame ir profesionalias įmonių steigimo, pardavimo, pertvarkymo ir registracijos adreso suteikimo paslaugas.

Nuolat investuojame į teikiamų paslaugų kokybę, dalyvaujame įvairiuose projektuose, įgalinančiuose efektyvinti verslo procesus. Esame vienintelė buhalterinių paslaugų įmonė Kauno regione, pritraukusi Europos Sąjungos fondų paramą produktyvumo didinimo ir kokybės užtikrinimo programinei įrangai įsigyti.

Per 13 veiklos metų užauginome solidų nuolatinių klientų, kurie vertina mūsų paslaugų kokybę ir profesionalumą, ratą. Šiandien mūsų teikiamomis apskaitos paslaugomis pasitiki 146 klientai.

Kartu su augančiu klientų skaičiumi nuosekliai augo ir profesionalus BUHALTERIJOS CENTRO kolektyvas – šiandien čia dirba 30 kvalifikuotų specialistų.

Siekiame savo klientams sukurti kuo didesnę pridėtinę vertę, todėl esame sukūrę stiprų įvairių verslo sričių partnerių tinklą: mūsų klientai gali pasinaudoti teisininkų, auditorių, darbuotojų saugos, rinkodaros internete ar informacinių technologijų specialistų kompetentingomis paslaugomis.

Tapome pripažintų pasaulinį tinklą turinčių verslo ir specializuotų nacionalinių organizacijų nariais: esame Kauno Prekybos, Pramonės ir Amatų Rūmų (KPPAR), didžiausios verslo rekomendacijų organizacijos pasaulyje - BNI bei Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacijos (LBAA) nariai.

Mums svarbūs socialinės atsakomybės aspektai, todėl mielai prisidedame prie  augančios jaunosios kartos verslumo skatinimo – esame MTP Technopolis projekto „Idėja mano ateities miestui (IMAM)“ partneriai, dalyvaujame Aleksandro Stulginskio Universiteto Praktikos vietų mugėse.

Ir ateityje sieksime užsibrėžtų ambicingų tikslų bei savo vizijos įgyvendinimo – tapti stipriausia profesionalias buhalterines paslaugas teikiančia įmone Lietuvoje. Teikdami kokybiškas buhalterines paslaugas sieksime užsitikrinti klientų pasitikėjimą ir lojalumą bei didinti įmonės vertę visuomenei, įmonės darbuotojams ir verslo partneriams.