2017 m. kovo 15 d.

BUHALTERIJOS CENTRAS džiaugiasi galėdamas pristatyti savo teikiamas paslaugas integruoto mokslo, studijų ir verslo centro - „Santakos“ slėnio - svečiams ir slėnyje įsikūrusioms įmonėms. Ekspozicija veiks slėnyje veikiančio Kauno Mokslo ir Technologijų parko (Kauno MTP) erdvėse. Kauno MTP dalyvauja „Santakos“ slėnio vystyme ir jo pagrindinis vaidmuo yra skatinti mokslo ir verslo bendradarbiavimą.

BUHALTERIJOS CENTRAS, kartu su kitais didžiausios verslo rekomendacijų organizacijos pasaulyje - BNI - Žalgirio skyriaus nariais čia pristato savo paslaugas, produktus bei kviečia susipažinti su įmone iš arčiau. BUHALTERIJOS CENTRO direktorius Žydrūnas Bielskis pažymi, jog: „BUHALTERIJOS CENTRAS nuolat investuoja į teikiamų paslaugų kokybę, produktyvumo didinimo sistemas bei savo klientams siūlo inovatyvius produktus, todėl mums iš tiesų malonu, jog turime galimybę save pristatyti viename didžiausių Baltijos regione veikiančių mokslo ir technologijų parke. Manome, jog tokios mokslą ir verslą vienijančios platformos naudingos abiems pusėms ir atveria kelią gražiam bendradarbiavimui“.

Ekspozicijoje lankytojai galės rasti ne tik išsamią informaciją apie BUHALTERIJOS CENTRO teikiamas buhalterines paslaugas ir jų kuriamą vertę verslui, bet ir išmaniuoju būdu įsigyti vieną iš CENTRO paslaugų. BUHALTERIJOS CENTRO teikiamą registracijos adreso paslaugą čia bus galima įsigyti pažangiu bekontakčių mokėjimų būdu. Jau beveik metai, kaip BUHALTERIJOS CENTRAS yra prisijungęs prie InSwipe sukurtos mobilaus pirkimo platformos, kuri paverčia pirkėjo telefoną mokėjimo kortele. Toks registracijos adreso paslaugos įsigijimas yra ypač patogus tiems verslininkams, kurie įmonę steigia elektroniniu būdu ir nori įsigyti adresą savo verslui čia ir dabar.

Ekspozicija „Santakos“ slėnyje veiks iki balandžio mėnesio pabaigos. Kviečiame apsilankyti!