El. parduotuvėms

Esate gana jaunas verslas, o pagrindinė Jūsų veikla – prekyba elektroninėje parduotuvėje? Nuolat susiduriate su kvalifikuotų konsultacijų poreikiu čia ir dabar? Jums ypatingai aktuali galimybė nuotoliniu būdu matyti ir valdyti prekių likučius visuose padaliniuose? Jums reikalingi sprendimai, įgalinantys el. parduotuvės ir apskaitos programos duomenų integraciją? Kreipkitės į BUHALTERIJOS CENTRĄ – mes parengsime Jūsų verslui tinkamiausią apskaitos programos modulį, būsime patikimu konsultantu apskaitos ar mokesčių klausimais.

 
Konsultacijos ir pagalba
BUHALTERIJOS CENTRO specialistai ir partneriai visada pasiruošę suteikti profesionalią pagalbą ir konsultacijas apskaitos, mokesčių ar verslo valdymo klausimais.
 
Įmonės rodikliai realiu laiku
BUHALTERIJOS CENTRO klientams suteikiame nuotolinę prieigą prie įmonės apskaitos duomenų, todėl visą verslui valdyti reikalingą informaciją jie gali pasiekti bet kuriuo metu.
 
Integracijos sprendimai
BUHALTERIJOS CENTRO turima apskaitos programa integruojama su el. parduotuve, t.y. prekių likučių informacija pasiekia el. parduotuvę, o pardavimų informacija iš jos, pasiekia apskaitos programą.
 
Prekių likučių valdymas
BUHALTERIJOS CENTRO klientai, prisijungę prie apskaitos programos, gali matyti visų turimų prekių likučius visuose padaliniuose realiu laiku bei efektyviai planuotis užsakymus.
 

Trūksta argumentų? Susitikime aptarti situacijĄ