Gamybos įmonėms

Jūsų įmonei reikalingi apskaitininkai pirkimų suvedimui bei pardavimų išrašymui? Nesate patenkinti, kaip vedama darbo užmokesčio apskaita? Nešališkumas ir objektyvumas yra tai, ką Jūs vertinate? Jums reikalinga detali veiklos ir gamybos sąnaudų analizė, o bendram įmonės pelningumui teikiate ypatingą svarbą? Kreipkitės į BUHALTERIJOS CENTRĄ – mes įsigilinsime į Jūsų veiklos specifiką, poreikius bei lūkesčius ir pasiūlysime tinkamiausią sprendimą Jūsų įmonės apskaitai.

Konsultacijos ir pagalba
BUHALTERIJOS CENTRO specialistai ir partneriai visada pasiruošę suteikti profesionalią pagalbą ir konsultacijas apskaitos, mokesčių ar verslo valdymo klausimais.
 
Įmonės rodikliai realiu laiku
BUHALTERIJOS CENTRO klientams suteikiame nuotolinę prieigą prie įmonės apskaitos duomenų, todėl visą verslui valdyti reikalingą informaciją jie gali pasiekti bet kuriuo metu.
 
Detali kaštų analizė
BUHALTERIJOS CENTRO klientams aktualūs pajamų - sąnaudų ataskaitos duomenys gali būti pateikti atitinkamai pagal kiekvieno kliento individualius poreikius.
 
Apskaitininko pagalba
Esant didelėms dokumentų apimtims dėl darbuotojo ligos, atostogų ar sezoninių ypatumų, BUHALTERIJOS CENTRO apskaitininkas gali padėti apskaityti pirminius dokumentus.
 

Trūksta argumentų? Susitikime aptarti situacijĄ