Mažmeninei prekybai

Jūsų įmonei reikalingi apskaitininkai pirkimų, vidinių judėjimų suvedimui? Prekių likučių valdymas ir nuolatinis sekimas keliuose taškuose/sandėliuose Jums gyvybiškai svarbus? Taškų apjungimas realiu laiku ir galėjimas matyti visus likučius juose labai palengvintų Jūsų sprendimų priėmimą? Jums reikalingos nuolatinės inventorizacijos? Jums būtina nuolatinė skolų ir apmokėjimų tiekėjams kontrolė? O galbūt nesate patenkinti, kaip vedama darbo užmokesčio apskaita? Kreipkitės į BUHALTERIJOS CENTRĄ – mes įsigilinsime į Jūsų veiklos specifiką, poreikius bei lūkesčius ir pasiūlysime tinkamiausią sprendimą Jūsų įmonės apskaitai.

 
Konsultacijos ir pagalba
BUHALTERIJOS CENTRO specialistai ir partneriai visada pasiruošę suteikti profesionalią pagalbą ir konsultacijas apskaitos, mokesčių ar verslo valdymo klausimais.
 
Įmonės rodikliai realiu laiku
BUHALTERIJOS CENTRO klientams suteikiame nuotolinę prieigą prie įmonės apskaitos duomenų, todėl visą verslui valdyti reikalingą informaciją jie gali pasiekti bet kuriuo metu.
 
Konsignacinių prekių apskaita
BUHALTERIJOS CENTRO klientai, prisijungę prie apskaitos programos, valdo informaciją apie gautų bei suteiktų konsignacinių prekių likučius, apyvartas, buvimo vietą.
 
Nutolusių prekybos taškų apjungimas
BUHALTERIJOS CENTRO klientai, prisijungę prie apskaitos programos, gali matyti turimų prekių likučius visuose padaliniuose, pardavimų informaciją, planuotis užsakymus.
 

Trūksta argumentų? Susitikime aptarti situacijĄ