Nevyriausybinėms organizacijoms

Jūsų organizacijai svarbus teisingos finansinės informacijos pateikimas fondų ataskaitoms užpildyti ar reikalinga pagalba jas pildant? Jums reikalingos biudžeto parengimo paslaugos? Kokybiškas finansų valdymas projekto eigoje Jums ypatingai svarbus? Privalote smulkmeniškai susiplanuoti ir kontroliuoti išlaidas, kad neviršytumėte projektams skiriamų pinigų? Kreipkitės į BUHALTERIJOS CENTRĄ – mes turime daugiau kaip 13 metų darbo patirties tvarkant viešųjų įstaigų ir nevyriausybinių organizacijų apskaitą. Žinome, kaip užtikrinti kokybišką nevyriausybinių organizacijų apskaitą ir tai darome kasdien.

 
Konsultacijos ir pagalba
BUHALTERIJOS CENTRO specialistai ir partneriai visada suteiks profesionalią pagalbą ir konsultacijas apskaitos, mokesčių ar verslo valdymo klausimais.
 
Realiu laiku prieinami duomenys
BUHALTERIJOS CENTRO klientams suteikiame nuotolinę prieigą prie organizacijos apskaitos duomenų, todėl visą verslui valdyti reikalingą informaciją jie gali pasiekti bet kuriuo metu.
 
Darbo užmokesčio apskaita
Nevyriausybinėms organizacijoms ypač aktualus BUHALTERIJOS CENTRO atliekamas detalus darbo užmokesčio apskaičiavimas pagal vykdomus projektus.
 
Biudžeto vykdymo planavimas
BUHALTERIJOS CENTRO specialistai atliks biudžeto stebėseną ir kontrolę, bei esant poreikiui konsultuos Jus dėl reikiamų korekcijų.
 

Trūksta argumentų? Susitikime aptarti situacijĄ