Paslaugų įmonėms

Savo įmonėje gana dažnai susiduriate su finansinių duomenų ar ataskaitų trūkumu? Pasigendate kai kurių sąskaitų ar gaunate jas neaiškias?  Apskritai jaučiate, jog su įmonės buhalterija ne viskas gerai? Norite gauti patikimų ekspertų patarimus ir konsultacijas? Operatyvi, detali ir tiksli informacija yra tai, ką Jūs vertinate? 
Kreipkitės į BUHALTERIJOS CENTRĄ – mes įsigilinsime į Jūsų veiklos specifiką, poreikius bei lūkesčius ir pasiūlysime tinkamiausią sprendimą Jūsų įmonės apskaitai.

 
Konsultacijos ir pagalba
BUHALTERIJOS CENTRO specialistai ir partneriai visada suteiks profesionalią pagalbą ir konsultacijas apskaitos, mokesčių ar verslo valdymo klausimais.
 
Įmonės rodikliai realiu laiku
BUHALTERIJOS CENTRO klientams suteikiame nuotolinę prieigą prie įmonės apskaitos duomenų, todėl visą verslui valdyti reikalingą informaciją jie gali pasiekti bet kuriuo metu.
 
Automatinis sąskaitų generavimas
Nuolatiniai BUHALTERIJOS CENTRO klientai kas mėnesį gali formuoti savo klientams skirtas sąskaitas faktūras automatiškai, taip sutaupydami savo brangų laiką ir išteklius.
 
Detali sąnaudų ataskaita
BUHALTERIJOS CENTRO klientams aktualūs pajamų - sąnaudų ataskaitos duomenys gali būti pateikti atitinkamai pagal kiekvieno kliento individualius poreikius.
 

Trūksta argumentų? Susitikime aptarti situacijĄ