Sprendimai bendrijoms

Esate bendrijos vadovas ir jaučiate, kad Jums trūksta buhalterinių žinių, reikalinga nuolatinė pagalba? Namo gyventojai nežino tikrosios bendrijos buhalterijos padėties, nes nėra kompetentingo žmogaus, galinčio ją pristatyti? Nėra kas tinkamai pasirūpina įnašų bei atlyginimų apskaita? Jums reikalinga detali veiklos sąnaudų analizė? Norite matyti lėšų pasiskirstymą einamuoju laikotarpiu ir išvengti neatitikimų? Kreipkitės į BUHALTERIJOS CENTRĄ – mes paslaugas teikiame ne vienai bendrijai, turime ilgametę patirtį ir žinias, kaip užtikrinti kokybišką bendrijų apskaitą.

 
Konsultacijos ir pagalba
BUHALTERIJOS CENTRO specialistai ir partneriai visada pasiruošę suteikti profesionalią pagalbą ir konsultacijas apskaitos, mokesčių ar verslo valdymo klausimais.
 
Išsami informacija 
BUHALTERIJOS CENTRO paruošiamuose Bendrijos atsiskaitymų lapeliuose ir ataskaitose pateikiama gyventojams ir pirmininkui aktuali informacija apie surinktas ir išleistas sumas.
 
Sąskaitos gyventojams 
BUHALTERIJOS CENTRAS Bendrijos gyventojams paruoš ir atspausdins atsiskaitymo lapelius su visa detalia informacija, kuri yra reikalinga mokėjimams atlikti.
 
Informacija skolų valdymui
BUHALTERIJOS CENTRO klientai, prisijungę prie apskaitos programos, gali matyti išrašytas sąskaitas, jų terminus ir priimti efektyviam skolų valdymui reikalingus sprendimus.
 

Trūksta argumentų? Susitikime aptarti situacijĄ