Turintiems "Centas" apskaitą

Esate nedidelė įmonė, tačiau Jūsų veikla tampa sudėtingesnė, verslas auga, atsiranda problemos su informacijos valdymo operatyvumu, lankstumu bei universalumu? Jaučiate poreikį keisti apskaitos programą, nes negaunate tikslios informacijos valdymui? O galbūt Jūs tiesiog nepakankamai išnaudojate esamas „Centas“ galimybes? Jums reikalingos kvalifikuotos konsultacijos programos naudojimo klausimais? O gal Jums reikalinga papildoma darbo vieta, jos apjungimas ir pasiekimas nuotoliniu būdu? Kreipkitės į BUHALTERIJOS CENTRĄ – mes esame oficialus programos „Centas“ atstovas ir turime ilgametę darbo su šia programa patirtį, todėl galime Jums profesionaliai patarti programos įdarbinimo klausimais.

 
Konsultacijos ir pagalba
BUHALTERIJOS CENTRO specialistai ir partneriai visada pasiruošę suteikti profesionalią pagalbą ir konsultacijas apskaitos, mokesčių ar verslo valdymo klausimais.
 
Prisijungimas nuotoliniu būdu
BUHALTERIJOS CENTRO klientams suteikiame nuotolinę prieigą prie įmonės apskaitos duomenų, todėl visą verslui valdyti reikalingą informaciją jie gali pasiekti bet kuriuo metu.
 
Nutolusių prekybos taškų apjungimas
BUHALTERIJOS CENTRO klientai, prisijungę prie apskaitos programos, gali matyti turimų prekių likučius visuose padaliniuose, pardavimų informaciją, planuotis užsakymus.
 
Apskaitos kokybės kontrolė
BUHALTERIJOS CENTRE kiekvieno buhalterio darbas yra koordinuojamas vyresniojo buhalterio, taip užtikrinama ypač aukšta paslaugų kokybė ir minimizuojamas nepageidaujamas žmogiškasis faktorius.
 

Trūksta argumentų? Susitikime aptarti situacijĄ